Karot Test Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti. Beton Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarı; 4708 sayılı yapı denetim kuruluşları yasası, 4703 sayılı ürünlere ilişkin teknik mevzuatın hazırlanması ve uygulanmasına dair kanun ile 4457 Türk Akreditasyon Kurumu   ve kuruluş ve görevleri hakkında kanun ile ülkemizin avrupa birliği entegrasyonnun getirdiği uyum doğrultusunda gelecek her türlü yasa, yönetmelik, yönerge ve genelgeler ışığındaki gelişmeleri takip ederek, bu doğrultudaki değişimleri, gelişmeler sonucu mevcut yapılanmasını geliştirmeyi hedef almıştır.

 

Yaptığı ve verdiği hizmetlerde; açıklığı, şeffaflığı, tarafsızlığı, bağımsızlığı ve hesap verebilirliği ilke edinmiştir.

 

Yukarıdaki düşünce ve ilkeler ışığında yapı malzemelerinin daha iyi tanınmasını, kalitenin ve teknolojinin geliştirilmesini, üretimde verimliliğin iyileştirilmesini, bilincin ve bilginin yayılması en büyük hedefidir.

 

Bünyesindeki görevli teknik personeli ile laboratuvarda verilen hizmetleri gerçekleştirmek için kaliteyi etkileyen teknik, idari ve insan faktörlerini kontrol altında tutacak şekilde organizasyonu tamamlamış, gelişecek her koşulu göz önüne alarak yeniden yapılanmayı hedef almıştır.

 

Yaptığı organizasyonun amacı, hataların azaltılması ve önlenmesine yöneliktir. Bunun için de ilgili standardlara uygun, tarafsız ve hatasız deney sonuçlarını elde etmektir.

 

Kalite güvencesi, laboratuvar üstlendiği iş ve hizmetlere esas olup, TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre kurmuş olduğumuz kalite sistemini iyi algılamış, eğitimli laboratuvar teknik personeli tarafından günlük aktivitelerinde uygular.

 

Kalite politikası, Laboratuvarın kaliteli hizmet anlayışını tanımlamaktadır. Kalite   politikasının tüm laboratuvar çalışanları tarafından anlaşılması için eğitimler düzenlenir, herkese kalite politikasının bir nüshası verilir ve çalışmaların kalite politikasına uygun olarak yürütülmesi sağlanır.

 

 

HER TÜR YAPI KONTROL HİZMET VE DANIŞMANLIĞI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

ADRES
Bolluca Mah. İsmet İnönü Cad. No:39a Arnavutköy/İstanbul

TELEFON
0212 445 27 68

MOBİL
0530 581 83 20

EMAIL
info@karotyapi.com.tr